ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פנסיוני הוא צעד חשוב לקראת פרישה מוצלחת. ככל שתתחיל לתכנן מוקדם יותר, הפרישה שלך תהיה טובה יותר.

פרישה היא תקופה מרגשת בחיים. זה הזמן שבו אתה יכול סוף סוף ליהנות מהעבודה הקשה שלך ולקצור את הפירות של המאמצים שלך. אבל זו יכולה להיות גם תקופה לחוצה, במיוחד אם אינכם מתכננים מראש ולא יודעים למה לצפות. ייעוץ פרישה עם יועץ פיננסי יכול לעזור לך להבין כמה כסף תצטרך כדי לפרוש בנוחות ואילו צעדים לנקוט כעת כדי להתכונן לאותו היום העתידי.

פרישה היא זמן להרהר בחייך וליהנות מפירות העבודה שלך. תכנון פרישה יכול להיות משימה מרתיעה, אבל זה לא חייב להיות. עם קצת הדרכה, תוכל ליהנות מהפנסיה שלך כמה שיותר.

אם אתה רוצה לפרוש מוקדם ולבלות יותר זמן עם המשפחה או לטייל בעולם, אתה צריך להתחיל לחסוך עכשיו. אם אתם קרובים לגיל פרישה, ישנם גורמים רבים שיקבעו כמה כסף תצטרכו על מנת לפרוש בנוחות.

תכנון פרישה

פרישה היא תקופה שבה אנשים יכולים ליהנות מזקנה, אבל רק אם הם תכננו אותה. ייעוץ פרישה מסייע לאנשים לתכנן את הפרישה ולנהל את הכספים שלהם. יניב גבריאל וצוות המשרד המוביל יעמדו לרשותכם ויעזרו לכם לתכנן את הפרישה שלכם בצורה הטובה ביותר.

יועץ פרישה עוזר לאנשים עם הדברים הבאים:

– חישוב קצבאות פרישה וחיסכון

– קביעת הדרך הטובה ביותר להשקעה

– פיתוח תקציב

– יצירת תוכנית פיננסית

– פיתוח יעדים לטווח ארוך וקצר

אנשים רבים אינם מודעים לצורך בתכנון פרישה ורבים נוספים אינם מודעים לחשיבות החיסכון עבורו.

הסיבה מספר אחת לכך שאנשים לא מתחילים לחסוך לפנסיה היא בגלל שהם חושבים שהם יוכלו לעבוד לנצח.

זו יכולה להיות מציאות אם יש לך עבודה או קריירה שאתה אוהב ורוצה להישאר בה, אבל מה אם אין לך?

ישנן סיבות רבות שמישהו עשוי להזדקק או לרצות לפרוש מוקדם מהצפוי, כולל בעיות בריאותיות, מוגבלות או בעיות במקום העבודה כגון אפליה.

מסיבות אלו ואחרות, חשוב שתהיה תוכנית לפני שיהיה מאוחר מדי.

ייעוץ פרישה הוא פגישה עם יועץ פיננסי או מומחה לפרישה.

מטרת הפגישה היא לספק מידע על יעדי הפרישה של הלקוח ולדון באיזה סוג השקעות, מוצרי ביטוח והיבטים כספיים נוספים יסייעו לו להשיג את מטרותיו.