אודות המשרד

אודות המשרד


בסביבה הגלובלית המשתנה, משטרי המס משתנים גם הם. המאמצים של המדינות היום  לשמור על רמות הכנסות המס מעמידה אתגרים חדשים למתכנני המס הבינלאומי.

משרדנו מספק יעוץ מלא וסודי לעסקים ופרטיים תושבי ישראל לגבי חשיפת המס על פעילותם בחו"ל.

חברות ויחידים הפועלים בחו"ל ובישראל עומדים בפני מספר חשיפות מס. אחת הדאגות הגדולות ביותר של עסקים הפועלים בחו"ל הינה דרישת הדיווח של שלטונות המס בישראל. סוגיה זו יחד עם החשיפה של מיסוי כפול בישראל ובמדינה אחרת חושפים את המשקיע ואיש העסקים לתשלומי מיסים גבוהים.

מיסוי בינלאומי בעולם החדש

הגלובליזציה יוצרת סוגיות מס מורכבות הדורשות ידע מעמיק בחוקי מס בינלאומיים ומקומיים כאחד. כאשר המפתח לפתרון המס הינו עמידה בכללים של הפחתת הסיכון בתכנון המס. והסיכונים הינם רבים, החל מחוקי הלבנת הון, העברות כספיות באמצעות בנקים, אישור תכנון המס הבינלאומי על ידי המדינות בתחומם נעשית הפעילות הכלכלית ועוד.

משרד בינלאומי

משרדנו מתמקד בטיפול בחברות הפועלות בשווקים הבינלאומיים. הדבר המחייב ידע מעמיק של כללי המיסוי הבינלאומי והמקומי. כפירמה מובילה בתחום המיסוי הבינלאומי אנו משלבים את הידע של עורכי הדין, היכרותם וניסיונם בתחום המיסוי הבינלאומי והמקומי כדי להביא לתוצאות המיסוי הטובות ביותר עבורם.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין רבים ברחבי הגלובוס. בכל  כדי להתמודד עם האתגרים המורכבים של תכנון מס בינלאומי ולספק ללקוח מעטפת מלאה מקומית וגלובלית.

 

חסכון מס בפעילות בחו"ל

מתודולוגיית העבודה כוללת בחינת מבנה העסק  כדי להבטיח שהוא מספק את האמצעים היעילים ביותר לחיסכון במס. יחד עם זאת איננו מוותרים על צרכי העסק תוך בחינה של התאמת מבנה המס המוצע לעסק. אנו ערים  לצורך הלקוח לחסכון בעלויות במבנה המס אך זאת תוך בחינת השווקים הגלובליים בהם פועל העסק.

כאשר יש צורך בארגון מחדש של מבנה פעילות החברה  ופעילות בזירה הבינלאומית אנו נעזור לך ולעסק שלך למקסם את היתרונות של טרנספורמציות אלה, עם אסטרטגיות מפורטות, בהתאמה אישית וביצוע יעיל.

חשוב לזכור כי ניתן להטיל עונשים חמורים על אלה שאינם עומדים בדרישות החוק ואינם משלמים את המס על פי הדין בישראל.

מעוניינים בייעוץ מיסוי בינלאומי ? עורכי הדין שלנו יכולים לספק לך את התמיכה המשפטית הדרושה לכם כדי לקבל החלטות מושכלות.

השותפים במשרד

שלומי כהן
עו"ד
עו"ד ורו"ח שלומי כהן שימש בשורת תפקידים ברשות המיסים, פקיד השומה מפעלים גדולים, המחלקה למיסוי בינלאומי, רפרנט משפטי של פקידי שומה במייעץ בנושאי המיסוי הבינלאומי, פקיד שומה חקירות ברשות המיסים. כיום משמש חבר בצוות התגובות המייעץ בנושאי חקיקה בנושאי מיסוי בלשכת עורכי הדין בישראל.
התייעצות ראשונית בלחיצת כפתור
קובי כהן
עו"ד
בכיר לשעבר ברשות המיסים. שימש כפקיד השומה המנהל ביחידה הארצית לשומה וכמנהל היחידה הארצית לפירוקים ופשיטות רגל במס הכנסה. ראש ועדה (משותף) מיסוי בינלאומי בלשכת עורכי הדין בישראל. משמש כמרצה אורח בלשכת רו"ח לשכת יועצי מס, לשכת עורכי הדין.
התייעצות ראשונית בלחיצת כפתור
יואב ציוני
עו"ד (רו"ח) - יועץ המשרד כהן&כהן
עורך דין ציוני בעל תואר ראשון ושני בכלכלה (בהצטיינות), ותואר ראשון ושני במשפטים (בהצטיינות יתרה) הינו יועץ בכיר במשרד כהן&כהן

מתמחה בליטיגציה בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי. בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום המיסוי ומביא למשרד כהן&כהן את ארגז הכלים הלטיגטורי לתקיפת שומות המס והגנת נאשם במיסוי פלילי.

התייעצות ראשונית בלחיצת כפתור
תמיר פורר
עו"ד (רו"ח) - יועץ המשרד כהן&כהן
עו"ד ורו"ח פורר שימש כרכז בכיר בחוליית קבלנים בפקיד השומה למפעלים גדולים ובין השאר היה חלק מחברי הועדה לעריכת תוכניות הביקורת בתיקי קבלני בנין.
שימש כמרצה בפועל בקורסים להכשרת מפקחי מס ובפורומים של לשכת עורכי הדין ולשכת רואה החשבון.
שימש בעבר כחבר מליאת הרשות לניירות ערך והיה שותף מחלקת המיסים במשרד ליפא מאיר ושות’
משמש כיום כיועץ המשרד בנושאי מיסוי מקרקעין ומיסוי חברות קבלניות.
התייעצות ראשונית בלחיצת כפתור