אודות יניב גבריאל

אודות משרד יועצי מס ועורכי דין - יניב גבריאל ושות'

יניב גבריאל הוא עורך הדין המוביל לעבודה בישראל המסייע לעובדים ולמעסיקים לפתור את המחלוקות המשפטיות ביניהם.

הייצוג הטוב ביותר, מובטח

תקבלו את הייצוג הטוב ביותר שניתן עם אחוזי הצלחה גבוהים ובמחירים מוזלים.

תמיכה שאפשר לסמוך עליה

אצל יניב גבריאל תהיה לכם גישה לסיוע 24/7 גם באנגלית וגם בעברית עם מענה מובטח תוך 24 שעות.

ניסיון שאתם יכולים לסמוך עליו

יניב גבריאל, עורך דין מנוסה לעבודה

כעורך דין מנוסה לעבודה, יניב גבריאל מסוגל לתת שירות שאין שני לו בענף. יש לו רקורד של השגת תוצאות מוצלחות עבור לקוחותיו והוא נשאר מחויב לעזור להם בכל שלבי התיק שלהם.

צוות מנוסה של עורכי דין ויועצי מס

יניב גבריאל מגובה בצוות של עורכי דין מנוסים ומוכשרים אשר לא רק מיומנים אלא גם בעלי הבנה מעמיקה של החוק, המאפשרת להם להציע את הייצוג האפקטיבי ביותר שניתן.

לא סתם כל אחד יכול לטפל במקרה משפטי

עורכי הדין במשרד יניב גבריאל הינם בעלי רישיון ומתמחים אך ורק בדיני עבודה, ולכן הם מציעים מומחיות בתחום זה שלא תמצאו בשום מקום אחר. הם מודעים לכך שאין שני תיקים זהים, ולכן הם מציעים גישה מותאמת לכל לקוח.

שיעור הצלחה גבוה מהממוצע הארצי

יניב גבריאל עוסק בעריכת דין כבר יותר מ-10 שנים וחבר פעיל באגודות מקצועיות שונות לרבות לשכת עורכי הדין הישראלית. שיעור ההצלחה שהשיגו יניב גבריאל וצוותו גבוה משמעותית מהממוצע הארצי בתחום זה של דיני עבודה. יחד עם צוות יועצי מס מהשורה הראשונה כל לקוח מקבל את המעטפת המקצועית ביותר עבורו! אל תתפשרו על פחות ממה שיכול לתת לכם משרד יניב גבריאל ושות’ שאתם מתמודדים עם רשויות או המס או זקוקים לעורך דין דיני עבודה מקצועי.

ידע וניסיון, שאפשר לסמוך עליו

לפתור את הבעיה ולא רק לשמוע עליה

יניב גבריאל הוא עורך דין מנוסה שסייע ליותר מ-2,000 מעסיקים בצורכי דיני העבודה שלהם. בעזרתו של יניב, יכולים להיות בטוחים שלחברה תהיה אסטרטגיה נכונה של דיני עבודה.

שקט נפשי

יניב מספק מגוון שירותים להגנה והגדלת העסק, ללא עמלות נסתרות או הפתעות. תדעו בדיוק מה לשלם מראש – אין הפתעות כשיגיע הזמן לשלם את החשבון!

פתרונות משפטיים לכל הצרכים

דיני העבודה מורכבים ומשתנה ללא הרף ולכן חשוב שיהיה עורך דין שיודע מה הוא עושה – בעל ניסיון. יניב גבריאל הגן בהצלחה ואכפת תיקים בשם המעסיקים בכל היבטי דיני העבודה.